ляльковий театр

СВІТЛИНКА

Починався День. Все навколо пробуджувалося, оживало після Великої Темряви, набувало веселих кольорів. Листя на деревах виблискувало перлинками роси та розмовляло, махаючи листочками, наче руками. У цю безперервну балачку втрутилися жваві пташки, влаштували собі таку змаганку - хто кого переспіває.
А ось внизу, на Землі ще Темрява.
Тут є своє життя... Темне...
І раптом: - Ой! Ойой! Ааа!! - такий ніжний голосок. Відразу навколо дерев все освітилось, стало видно кожну травинку, кожну краплинку роси. Хто ж це, хто?
І ось, біля квіточок, піднялося гарне дівча у сяючому платтячку з золотою короною на голові. Дивлячись вгору, промовила:

- Матусю Сонечко! Тут дуже гарно! Багато дерев, квітів, пташок! Мені так тут подобається!...Але ось трішки далі, за величезним Дубом, там Темрява. І я боюся, мамо!
Мама Сонечко простягнуло свої руки як промінці, обняла донечку.

- Не бійся, Світлинко, у тебе є те, чого боїться Темрява! Це твоє Світло! Тож іди, освітлюй всі дороги, всі стежинки, кожен куточок Землі, і Темрява буде втікати від тебе. А Земля наповниться Світлом, буде радіти і співати. Будь смілива, я буду наповнювати тебе світлом!
Від цих слів Світлинка посміливішала і зробила крок до величезного Дуба, який відразу зашелестів, заговорив і Темрява покинула його. Це ще більше додало сміливості Світлинці, вона заспівала разом з квіточками, закружляла і велике світло осяяло весь ліс. Почався День.
Ця дивовижна розповідь про наш ляльковий театр «Світлинка».
Про нашу подорож туди, де є темрява. Про Того, Хто дає нам світло.
Про Постанову нашого Вчителя, Ісуса.
«То ж ідіть і навчіть всі народи!»
Ми віримо, там, де театр «Світлинка»,
все оживає, радіє, наповнюється світлом добра, надії і віри. Віри в Ісуса Христа, нашого Спасителя!
КОНТАКТИ
Оксана Лищук
Лідер служіння
Facebook: oksanalishuk