БАЖАЄМО

1
Глибоко знати Бога
«О глибино багатства, і премудрости, і знання Божого! Які недовідомі присуди Його, і недосліджені дороги Його! Бо хто розум Господній пізнав? Або хто був дорадник Йому? Або хто давніш Йому дав, і йому буде віддано? Бо все з Нього, через Нього і для Нього! Йому слава навіки.»
Римлян 11:33-36

«Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою. Це найбільша й найперша заповідь.»
Матвія 22:37-38
2
Ревно звіщати Євангеліє
«Бо коли я звіщаю Євангелію, то нема чим хвалитись мені, це бо повинність моя. І горе мені, коли я не звіщаю Євангелії!»
1 Коринтян 9:16

«Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа…»
Матвія 28:19
3
Жертовно любити ближнього
«…Люби свого ближнього, як самого себе.»
Матвія 22:39

«По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.»
Iвана 13:35
4
Безкорисливо служити світу
«Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне. Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся.»
Івана 3:16-17
5
Послідовно виховувати учнів
«Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!
Матвія 28:19-20

«Бо кого Він передбачив, тих і призначив, щоб були подібні до образу
Сина Його»
Римлян 8: 29
Голгофа – доказ того, що Бог любить нас,
адже заради нашого спасіння Він віддав
на смерть Свого Єдиного Сина.

Наша церква називається «Голгофою» тому, що саме на горі з такою назвою відбулась найважливіша подія в історії людства – Син Божий Ісус Христос постраждав за гріхи світу.
Церква «Голгофа» об'єднала людей різних за національністю, віком та соціальним статусом, але тим не менше ми - одна сім'я. Нас називають «сімейною церквою», і ми дійсно віримо, що церква має бути особливою духовною сім'єю для кожного. Ми хочемо, щоб люди в нашій церкві почувались як у справжній сім'ї де їх приймуть, вислухають, зрозуміють, підтримають, допоможуть.
Ласкаво просимо до нашої сім'ї!