СЛУЖІННЯ ЖІНКАМ

ДОНЬКА ЦАРЯ

Це служіння натхнення, наснаги, розради, надії, допомоги, підтримки та духовного росту через більш глибоке спілкування одна з одною і Христом
Бог створив кожну людину за Своїм образом і подобою
«І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.» (Буття 1:27)

Але внаслідок непослуху Богу, людина стала грішною і втратила Божу славу. Смерть прийшла в усе творіння, тому порушились задумані Богом стосунки між чоловіками і жінками.

«До жінки промовив: Помножуючи, помножу терпіння твої та болі вагітности твоєї. Ти в муках родитимеш діти, і до мужа твого пожадання твоє, а він буде панувати над тобою.» (Буття 3: 16)

Тому існує чоловіче панування і жіноча непокора, тому жінки прагнуть показати свою силу, розум і незалежність, конкурують з чоловіками. Але чинячи так, жінка є поділеною сама в собі і нещасливою. Рано чи пізно приходить час, коли досягнувши всього бажаного, жінка все одно залишається незадоволеною і в кінцевому рахунку це призводить до болю, страждань і смерті. Свободу і незалежність жінки, як і чоловіки втратили в Едемському саду, коли повірили брехні диявола і забажали жити життям незалежним від Бога.
БОГ НЕ ЗАЛИШИВ ЛЮДЕЙ
Але Бог не залишив людей в безнадії і загибелі, тому послав для нас Спасителя, Свого Сина - Ісуса Христа. Христос став людиною, щоб викупити, відновити зруйнований гріхом Божий образ в людині і прийнявши покарання за наш гріх, повернути людей до Бога, даруючи таким чином справжню свободу і вічне життя з Богом:
«Коли Син отже зробить вас вільними,
то справді ви будете вільні.»
Івана 8:36
Справжня свобода і радість
життя, дарується кожній жінці
по вірі через взаємостосунки любові і відданості з
Ісусом Христом.
Саме в цьому полягає жіноче служіння – познайомити жінок з Ісусом Христом, допомогти розкрити дари і таланти вкладені Богом. Навчити з Божою мудрістю будувати сімейний затишок, берегти любов, берегти себе в чистоті і святості Христовій. Кожен напрямок служіння, такий як майстер класи, молитовні зустрічі, вечори хвали і поклоніння, святкові зустрічі, проведення спільного відпочинку, індивідуальні зустрічі по душеопіці – все спрямоване на те, щоб допомагати жінкам жити у вірі з Ісусом Христом, зростати в цих взаємостосунках і розповсюджувати їх в усіх сферах свого життя.
Потребуємо ваших молитов і з радістю запрошуємо до участі в служінні для слави Божої.
КОНТАКТИ
Якщо у вас виникли запитання, чи бажання у сприянні даного служіння, напишіть нам!
Валентина Волощук
Лідер служіння
Facebook: Valentina
Наталія Шкадюк
Лідер служіння
Facebook: Наталія

Задайте ваше питання